+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Faystone Tasarım Mutfak

Mutfakta tasarım dokunuşu eklemek için en iyi yerlerden biri tezgahta. Sahip olduğunuz mutfak tezgahı fikirlerinden bağımsız olarak, dayanıklı ve pişirme hazırlığıyla ilişkili günlük aşınmaya ve yıpranmaya dayanabilecek malzemeleri seçmelisiniz.

Aşağıda mutfağınıza hayat verecek ve yemek pişirmek için bir sığınak olacak bazı tezgah fikirleri.

KONTRAST RENKLER


Parlak renkli tezgahlar takarak mutfağa cesur bir görünüm verin. Kireç yeşili, portakal ve sarı ile cesur olun. Kontrast renklerin seçilmesi tezgahı ön plana çıkarır.

DESENLİ SAYAÇLAR
Görsel ilgi eklemek ve şık, minimalist dolaplar için çağdaş bir his yaratmak için desenli mutfak dolapları takın. Örneğin, Caesarstone’un Concetto serisi gibi dokuları ve çizgili taş malzemeleri kullanabilirsiniz.

KALIN DÖŞEME TEZGAHLARI
Mutfakta çağdaş bir görünüm elde etmek için kalın tezgah plakaları takın. Her zamanki 2 ”kalınlığından ziyade 3” ila 5 ”tezgahlar kurarak görkemli bir görünüm elde edebilirsiniz. Kabin yüksekliğini, daha kalın tezgahların yükseklik artışına uyacak şekilde ayarladığınızdan emin olun.

KASAP BLOK SAYICILARI


Ahşap kasap blok mutfak tezgahı zamansız ve davetkar. Aksesuarlar mutfağa sıcak bir his katıyor. Tezgahların yeni ve taze görünmesini sağlamak için dayanıklı poliüretan ile kapatabilirsiniz.

METAL TEZGAHLAR


Paslanmaz çelik geleneksel olarak mutfak tezgahı için kullanılmıştır. Bununla birlikte, çinko ve bakır tezgahların kullanımı popülerlik kazanmaktadır. Çinko tezgahı, zengin, mavi tonlu bir patine içerir. Öte yandan, bakır tezgahlar çağdaş bir mutfağın kenarlarını yumuşatan sıcak bir parlaklık yaratır.

BETON TEZGAHLARI


Beton dünyevi, dayanıklıdır ve deseni ince dokusal bir yapıya sahiptir. Mutfak tezgahı için beton kullanmanın avantajlarından biri, dokusal tedaviler, boyama ve farklı kaplamalarla özelleştirebilmenizdir.

SARMA TEZGAHLAR
Popüler trend tezgah tasarımlarından biri, tezgahın istediğiniz gibi bir malzeme kullanarak kabinin üstüne ve yanlarına sarılmasını içerir. Sarma görsel etki ekler ve gözleri mutfağın diğer bölümlerine çeken ilginç bir görünüm oluşturur.

İKİ TONLU TEZGAH


Yüksek tasarımlı bir görünüm oluşturmak için mutfağınız için iki farklı tezgah yüzeyi seçebilirsiniz. Örneğin, tezgahın bir kısmını paslanmaz çelikten, diğerini mermerden yapabilirsiniz. Bu tasarım fırıncılar ve şefler tarafından popülerdir.

EĞRİ VE ORGANİK OLARAK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ TEZGAHLAR


Çağdaş bir mutfakta düz çizgileri ayırın ve tezgah tasarımınıza küçük bir eğri ekleyin. Eğriler özellikle oturma alanında kullanıldığında davetkar bir ortak alan yaratır. Kavisli tezgahlar, mutfaktaki kişilerin yüz yüze konuşmalarını kolaylaştırır.

SLAB GRANİT TEZGAHLARI


Granit tezgahlar her zaman güvenli bir bahistir. Tezgah, modüler ve fayans olmak üzere üç ana tezgah tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Döşeme türü en popüler olanıdır. Granit tezgahların takılması mutfağınızın değerini artıracaktır.

01 Haziran 2020
77 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. pınar bilecik dedi ki:

  merhaba ,
  mutfağım için carara tezgah ve beyaz ağırlıklı mobilya tasarım fiyatınızı almak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Pınar Hanım, iletişim bilgilerinizi info@faystone.com.tr adresinden mail olarak yada +090 530 924 34 38 numaralı whatsapp hattımızla paylaşırsanız keşif için ücretsiz ekip yönlendirebilir ve fiyat bilgisi tarafınıza sunabiliriz.. Mutlu, Sağlıklı Günler Dileriz.

 2. hatice vakkas dedi ki:

  merhaba mutfağımın fotoğraflarını gönderdim acil fiyat bilgisi istiyorum teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Hatice Hanım;

   Fiyat Bilgisi Mail Adresinize Gönderilmiştir.

   Mutlu Sağlıklı Günler Dileriz..

 3. boyak inşaat dedi ki:

  merhaba villa projemiz için bazalt teklifi almak istiyoruz.boyak inşaat

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba iletişim bilgilerinizi info@faystone.com.tr adresine yada +090 530 924 34 38 nolu whatsapp hattına iletirseniz fiyat bilgisi paylaşabiliriz..

   Mutlu Sağlıklı Günler Dileriz

 4. polat inşaat dedi ki:

  merhaba villa projemiz için bazalt teklifi almak istiyoruz.polat inşaat

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba iletişim bilgilerinizi info@faystone.com.tr adresine yada +090 530 924 34 38 nolu whatsapp hattına iletirseniz fiyat bilgisi paylaşabiliriz..

   Mutlu Sağlıklı Günler Dileriz

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?