+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Mermerde Özel İç Tasarım Projeleri


Özelleştirilmiş Mermer Banyoların Gerçekleştirilmesi

Ismarlama | Mermerde Özel İç Tasarım Projeleri

 Mermer ve Taş Banyolar

Mermer banyo her zaman lüks sektöründe klasik bir çözüm olmuştur, ancak son zamanlarda doğal taş, banyo tasarımında ve mobilyasında bir eğilim olarak tekrar ortaya çıkan daha yaygın durumlarda bile (örneğin küçük kaplamalarda, veya duvarlarda) giderek daha fazla kullanılmaktadır. . Mermer, zamansız güzelliğesahip bir malzeme olduğu ortaya çıkıyor , renkleri ve dokunsal hisleri onu, asla aynı olmayan damarları ve çizimleriyle cazip bırakan birçok ailenin ve insanın arzusu haline getiriyor. Birçok renk ve damar , her biri farklı ve kendine özgü özellikleriyle gerçek sanat eserlerine hayat verir . Geçmişte mermer ile çalışmak zor bir malzeme olarak kabul edilirse, , detaylı terbiye için de kullanılabilecek bir unsur haline gelmiştir. Bugün sadece kaplamalar için değil, aynı zamanda bazengibi diğer malzeme türleri ile birleştirilen mobilyalar için de kullanılmaktadır . Lavabo, , mermer zemin ve mobilya gibi mobilya aksesuarlarınınseçimi banyoya daha fazla zarafet kazandırır . Banyoda mermer, örneğin arkadan aydınlatmalı gibi daha hafif çalışmaların gerçekleştirilmesi ve hatta büyük odalar için bile mükemmel olması için küçük mermer banyolara uyarlanabilir : sadece etkileyici bir küvet düşünün.

Modern Mermer Banyo

Hangi Banyo Mermeri Seçilecek?

Banyolar için mermer kaplamalar

Daha önce de belirtildiği gibi, banyo mobilyalarında mermer kullanmak sayısız kombinasyon oluşturmaya izin veren stilistik bir seçimdir: en klasik olanlar, aksanlı bir kontrast için kesinlikle beyaz ve siyah mermer ve daha dengeli bir kontrast için beyaz ve gri mermer banyo .

Beyaz zemin ve siyah banyo armatürleri daha sonra ayrıntılı olarak ele alınacaktır birleştirilmiş seçimdir, ama olası kombinasyon dolap kapakları veya duvarlar kapsayacak şekilde mermer kullanılarak örneğin çeşitlidir.

Dedalo duvarlar (ayrıca arkadan aydınlatmalı duvarlar) inşa etmek veya örtmek için bu malzemenin kullanılmasına izin veren yenilikçi bir teknik olan özel birkullanır .

Mermer banyolara ek olarak, oniksleri ve granit , lav taşı ve diğer kayalar ve doğal taşlar gibi diğer malzemeleri tercih etmek mümkündür .

Beyaz Mermer Banyo

Beyaz Carrara Mermer Banyo

Her şeyden önce, kendi mermer banyolarını oluşturmaya karar verenler tarafından en çok kullanılan ve takdir edilen mermerlerden birine odaklanalım . Kıvrımlı ve her zaman farklı damarlar açıkça ayırt eder.

parlaklığı ve parlaklığı eşsizdir, bu da beyaz mermeri genel olarak ve özellikle mermer banyolar için en iyi malzemelerden biri haline getirir .

Beyaz Carrara Mermer Banyo

Carrara mermeri Apuan Alpleri ocaklarından çıkarılır . Kalkerli kökenli, çeşitli farklı renklerde bulmak mümkündür: Statuario , gri damarlı beyaz, bazen çeşide göre sarıya eğilim gösterir; Calacatta , gri damarlı fildişi, bazen türe göre sarıya eğilimli; Bardiglio , bazı durumlarda mavi tonlarını hatırlayan gri bir arka plana sahip karanlık.

Beyaz Carrara Mermer Duş Tavası

Banyo için Mermer Duş Teknesi

Belirli bir mermer ile süslenmiştir banyo tepsiye ve daha parlak ve daha şık görünür. Şıklığı nedeniyle, duvar kaplaması (bu çözümle en küçük odalar bile geniş görünecektir), döşeme (modernliğe dokunmak için) veya ihtişamları için öne çıkacak sıhhi armatürler için kullanılır.

Siyah Mermer Banyo

Siyah mermer banyo Eğer altın musluklar ve bağlantı parçaları ile birleştirmek karar, özellikle doğuştan gelen zarif bir tarzı vardır. 60’larda bu çözüm yaygın olarak kullanıldı ve son yıllarda modaya geri döndü ve tartışmasız güzelliği için tekrar takdir edildi.

Siyah Mermer Banyo ve Küvetler

Mermer bir banyo görünümünden baştan çıkarsanız, Dedalo eşsiz ve zarif bir stil için arzunuzu nasıl tatmin edeceğinizi bilecektir . Banyo armatürleri için siyah mermer kullanmaya karar verirseniz veya döşeme veya duvar kaplaması için kullanmayı tercih ederseniz benzersiz bir etki garanti edilecektir.

Siyah mermer zarafet öyle tasvir ve siyah mermer, banyolarda ayrıntılı bir görünüm vermek mümkün ve ayrıntılı olarak incelenmiş, belirli bir perspektif oyun oluşturmak kakma ile tamamlanacaktır.

Banyo Mermer Zemin ve Kaplamaları

Banyo Mermer Zemin ve Kaplamaları

Şimdiye kadar, çeşitli mermer aksesuarlarını kullanan çeşitli mobilya olanaklarından faydalanarak çeşitli mobilya aksesuarları hakkında konuştuk .

Bu bağlamda, klasik karolar tarafından cazip hale gelmek isteyip istemediğini veya kakmalar , renkler veya orijinal ve benzersiz malzemelerle alternatif bir çözüm denemek isteyip istemediğini her türlü Müşteriyi tatmin ederiz .

Mermer kaplama, odaların her zaman zarafet ve incelik işareti ile inşa edildiği geçmiş zamanların atmosferini hatırlayarak alanı zarif bir şekilde sarar.

Tasarımcılarımız, klasik düz kaplamalara ek olarak, özellikle oldukça düz ve monoton kalan alanlara derinlik ve dinamizm vermeyi başaran üç boyutlu dokulara sahip bir dizi fayans ve döşeme geliştirdiler .

En çok takip edilen eğilim, duşun kaplanması veya küveti çevreleyen duvarların kaplanması için mermer kullanılmasıdır. Beyaz Carrara, Crema Luna ve Travertino gibi hafif mermer duvarlar , oldukça küçük olanları da içerecek şekilde daha geniş hale getirerek mekanlara daha fazla derinlik verir.

Mermer banyo kaplamaları yanı sıra mermer banyo zemini garanti zarif ve rafine etkisi olduğu mobilya her tür uyarlar.

Özelleştirilmiş Mermer Banyoların Gerçekleştirilmesi

Tasarımdan eşsiz alanların yaratılmasına.

Mimar, tasarımcı ve zanaatkar ekibimiz ısmarlama iç mekanların ve özellikle banyoların yaratılması konusunda uzmanlaşmıştır.

Bir projeyi sıfırdan gerçekleştirmek söz konusu olduğunda, taş ocağındaki malzeme seçiminden son kuruluma kadar Müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabiliyoruz.

Üretim, usta zanaatkârlarımızın, heykeltıraşlarımızın ve mermer işçimizin her zaman en üst düzeyde kusursuz işler yaptığı Carrara’daki laboratuvarımıza emanet edilmiştir.

 • #
  1

  Duş teknesi açık kitap çalışma prosedürü ile zemine inşa edilmiştir.
 • #
  2

  Kaplama içine niş sabunluk.
 • #
  3

  Açısal işleme ile açık kitap kaplama.
 • #
  4

  Lavabo ve duvar arasındaki hizalanmış çerçeve iki parçayı entegre edecek şekilde uyarlanmıştır.
 • #
  5

  Lavabo tahliyesini gizlemeyi amaçlayan yeraltı suyu çıkış eğimi.
 • #
  6

  Lavabo ve kaplama için kullanılan aynı malzemeden özel olarak yapılmış bağlantı parçaları.
 • #
  7

  Aynı mermer kaplamadan yapılmış çöp sepeti.
 • #
  8

  Lavabo ve kaplama için kullanılan aynı malzemeden özel olarak yapılmış bağlantı parçaları.
14 Temmuz 2020
166 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?