+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Mutfaklarınızı Yeniden Tasarlıyoruz

Yenilemek mi, inşa etmek mi? Yeniden tasarıma veya yeni bir görünüme mi ihtiyacınız var?

Yeniliyorsanız veya inşa ediyorsanız – veya sadece yeni bir görünüm istiyorsanız – önemli alan sorunlarını çözmeniz ve sizin için çalışacak ve istediğiniz şekilde görünecek tasarımı, yüzeyleri ve ürünleri seçmeniz gerekecektir. Ayrıca iyi bir planlama ve profesyonel tavsiyeye ihtiyacınız olacaktır.

Biz “Ev Doktorları” – evinizi daha iyi hissettiririz, daha iyi görünür ve daha iyi çalışırız.  küçük bir yenilemeden tamamen yeni bir eve veya kasaba evleri ve apartman bloklarına kadar tüm konut ihtiyaçları için kapsamlı bir iç tasarım hizmeti sunmaktadır. Biz TÜRKİYE merkezli ama birçok şehir müşterileri var. 

Önde gelen iç mimarlar ekibimiz, bitmiş görünüm ve yaşam kaliteniz – mutfaklar, yaşam alanları, banyolar, çamaşırhaneler, yatak odaları ve ev ofislerinin yanı sıra açık hava yaşam ve bahçe tasarımı üzerinde fark yaratabilecek kilit alanlarda uzmanlaşmıştır İşlevi, hissi ve akışı vurgular ve projenize her zaman tüm eviniz, yaşam tarzınız ve en önemlisi bütçeniz bağlamında bakarız. Ayrıca iyi planlama ve iletişimi de vurguluyoruz, bu da herkes için mutlu ve başarılı bir sonuç anlamına geliyor!

“Gerçekten çalışan, müthiş görünen, mantıklı akan ve her şeyden önce doğru hissettiren iç ve dış mekan yaşam alanları yaratma konusunda tutkuluyuz. Bu yüzden başlamadan önce – önce bizimle konuşun! Sizi iyi ve doğru yola koyacağız!”

18 Haziran 2020
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?