+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Türk hamamının faydaları
Türk hamamı, hem zihinsel hem de fiziksel durumu üzerinde mucizevi bir etkiye sahip sıcak bir buharlı hidroterapi tedavisidir. Türk hamamı, sıcak buharın hem beden hem de zihin üzerindeki yatıştırıcı ve çok yönlü rahatlatıcı etkisi sayesinde stres ve rahatsız edici fizyolojik tepkiler için mükemmel bir çözümdür.

Türk hamamı, iş günü boyunca birikilen ve her türlü stresi ortadan kaldıran tüm bu gerginliklerin ideal panzehiridir. Buhar banyosu tarafından oluşturulan refah duygusu ruh ile sınırlı değildir.

İşte vücudunuzun yararlanabileceği iyi şeylerden bazıları.

Buhar vücudunuzun ve zihniniz üzerinde yararlı etkileri vardır
stresi uzak tutmak
Isı ilk eylem hemen dolaşımını artırır kan damarları nı uzatır, olumlu bir tonik etkisi üreten. Ciltteki gözenekleri de cildin olası derin temizlik ve kapsamlı arınma, tüm bunlar büyük bir parlaklık ile yumuşak, daha elastik cilt çevirir dillendirmek. Hücre yenilenmesi nin yanı sıra buhar cilt sorunları üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir, akne ve dermatit azaltarak.

Bir Türk hamamının faydalı özellikleri, daha iyi kan dolaşımı hasarlı bölgelere daha fazla oksijen taşıdığı ndan ve kaçınılmaz olarak ağrıda ani bir azalmaya ve daha hızlı iyileşmeye yol açtığından, lokalizan ağrı ve ağrılardan muzdarip insanlara da yardımcı olabilir. Isı burun ve göğüs decongesting ve daha kolay aşırı mukoza kurtulmak için yapım soğuk belirtileri kaymaya yardımcı olur.

Tuz, alkol, nikotin, kolesterol, ağır metaller ve diğer invaziv organizmalar gibi toksinler, vücut Türk banyosunda ısındıkça, sanki yapay bir sağlık ateşinde güneşlenir gibi atılır. Gerçekten de, ter bezlerinin bu uyarılması, Antik Roma’dan beri sağlık yararları kabul edilen Türk hamamının yankılanan başarısının anahtarıdır.

17 Mayıs 2020
59 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?