+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Mutfak ve Banyo Uzmanlık Alanımızdır

Mutfak ve Banyo uzmanlık alanımızdır.

Faystone Mimarlık , mutfak ve banyo konusunda uzmanlaşmış Türkiye’nın önde gelen ve en çok ödül alan tasarım yapı firmalarından biridir. 

Mutfak Tasarımı | El yapımı mutfaklar tasarlıyoruz

Mutfağınız, evimizin ve zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz odanın tam kalbidir. Türkler olarak mutfağa sadece yemek pişirmekten daha fazlası için yer alıyoruz. Bu nedenle mutfak tasarımınızın hem işlevsel hem de sosyal gereksinimleri karşılaması gerekir.

Nitelikli iç mimarlarımız  , işlevselliği en üst düzeye çıkarmak ve mevcut ışık ve alandan etkili şekilde yararlanmak için akıllı tasarım kullanarak mutfağınızın pratik ve davetkar olmasını sağlayacaktır.

Ergonomi, alan planlama ve iç tasarım konusundaki kapsamlı bilgimize dayanarak, ekibimiz sizi ve ailenizin bireysel gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan değil, aynı zamanda aşan rüya mutfağınızı planlamanıza, tasarlamanıza ve yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Başından sonuna kadar komple paketi sunan Faystone Interiors, her zaman hayalini kurduğunuz mutfağı ve banyoyu yaratacaktır.

Banyo sadece evin en işlek odalarından biri değil, genellikle yenilemek için en zor ve en pahalı oda olarak kabul edilir. Mevcut çeşitli düzen ve tasarım seçenekleriyle; ilgili Türkiye Standartlarına ev sahipliği yapan; ilgili lisanslı işlemlerin sayısı; ve bir banyo uzmanı çalıştırmanın neden gerekli olduğunu görmek için çeşitli armatür ve fikstürler.

Faystone Mimarlık , banyo tasarımı ve banyo yenilemeleri konusunda uzmandır. Deneyimli tasarım, kurulum ve ticaret profesyonelleri ekibimiz hayatınızı kolaylaştırmak için buradalar.

İç mimarlarımız fikirlerinizi hayata geçirmek ve tam olarak istediğiniz banyoya sahip olmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Daha sonra, yenileme ve banyo inşaat uzmanları olarak, projenin baştan sona sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayarak bina veya yenileme sürecinin stresini ortadan kaldırıyoruz.

Kapsamlı lisanslı ticaret ekibimiz, zengin deneyim, bağlılık, kalite ve profesyonellik getiriyor. Daha da önemlisi, tamamen sigortalıyız, bu nedenle aklınızı garanti eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?