+90 212 886 86 30

Sosyal Medyada Biz}

Mutfak tezgahı

GRANİTTüm doğal taş tezgah malzemelerinin en popüler olan granit, birçok renk ve desen varyasyonunda gelir. Düşük gözenekliliği sayesinde günlük mutfak kullanımı için mükemmeldir.

KUVARSTasarlanmış bir taş olan kuvars neredeyse bakım gerektirmez. Lekelere, çizilmelere ve asitlere karşı dayanıklıdır. Geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir, ancak çoğu zaman mutfak tezgahı ve backsplashes olarak görürüz.

MERMERMermer, evdeki herhangi bir yere sınıf unsuru getiren zamansız ve zarif bir doğal taştır. Banyo makyaj üstleri ve şömine çevreleri gibi düşük trafikli alanlarda en iyi performansı gösterir.KUVARSİTKuvarsit genellikle mermere uygulanabilir bir alternatif olarak görülür. Bu sert doğal malzeme en dayanıklı, ısıya dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı malzemelerden biridir.

SABUNTAŞIYüksek derecede leke tutmaz doğal taş olan sabuntaşı, vintage bir görünüm sağlayan gri ve yeşil renk çeşitleriyle gelir. Mineral Talk bazlı malzeme dayanıklı ve az bakım gerektirir.ARDUVAZKayrak tezgahı için mükemmel ısıya dayanıklı bir malzemedir. Bu doğal taş tipik olarak orta ila koyu gri tonlarda gelir ve neredeyse tüm ev geliştirme projelerinde kullanılabilir.

KALKERGenellikle fosilleşmiş bitki ve hayvan yaşamını yakalayan kireçtaşı çoğunlukla açık krem ​​ve beyaz renklerde bulunur. Bu sedimanter taş iç ve dış mekan uygulamalarında kullanılabilir.

TRAVERTENTraverten, ısıyı korumak için en iyi bilinen estetik olarak hoş bir taştır. İşlevsel ve güzel bir şömine surround veya ocak olarak iyi çalışır.BARDAKCam, tezgah malzemesi olarak taşa harika bir alternatiftir. Sonsuz renk varyasyonlarında bulunan cam, ekstra bir “vay” faktörü için arkadan aydınlatılabilen dayanıklı ve ısıya dayanıklı bir malzemedir.

ONİKSEşsiz bir sanat eseri gibi, oniks sayısız renkle gelir. Yarı saydam bir malzeme olarak, arkadan aydınlatmalı bir backsplash veya bir çubuk üstü olarak özellikle güzel görünüyor.

DEĞERLİ TAŞGemstone, evinizdeki herhangi bir alanı görsel olarak zenginleştirmenin harika bir yoludur. Yarı değerli taşlardan oluşan değerli taş, tasarım ihtiyaçlarınız için lüks bir moda seçeneğidir.

PORSELENPorselen, ısı ve çizilmeye karşı dirençli bir tezgah malzemesidir ve hızla ev yenileme çalışmalarına geçer. Çok yönlü ve bakımı kolaydır, mükemmel bir seçenek haline getirir.

17 Haziran 2020
182 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?